INTERMAX INTERNET CAFE - CENTRUM DRUKU

ul. Psie Budy 10/11 50-080 Wrocław Rynek

Kawiarenka internetowa Wrocław - 5zł za 90 minut
Praca/praktyki » Praca / praktyki
BEZPŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE – STAŻ ABSOLWENCKI

W INTERNET CAFE – CENTRUM DRUKU INTERMAX
KSERO WROCŁAW
Wrocław, ul. Psie Budy 10-11

OPIS STANOWISKA PRACY

Czy interesują Cię zagadnienia z zakresu informatyki?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Ta oferta praktyk jest właśnie dla Ciebie!!!

IntermaX Internet Cafe – Centrum Druku. działa na rynku od 1999 roku.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

znajomości MS Office,
sumiennego wykonywania zleconych zadań,
kreatywności, samodzielności i otwartości,
zainteresowania informatyką,
Zadania stawiane osobie na praktykach:
planowanie i realizacja działań promocyjnych firmy,
wsparcie działu w codziennych obowiązkach,

OFERUJEMY:

3 miesięczne, bezpłatne praktyki w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo
możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy ciekawych projektach

cv ze zdjęciem prosimy wysyłac na adres: intermax@imx.pl